| Jack2726181818 a întrebat:

Mi-am făcut abonament la Orange cu 120 de lei pe luna cu nelimitat minute în roaming și 14 GB de internet, era mai bine sa îmi iau cartela și sa o tot încarc?

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

laughing ce nașpa, am 1000 minute naționale/internaționale și 50gb bonus la cartela cu 5€/30 lei.

| CIaudiu a răspuns:

La 14gb de net... sper ca stai toata ziua acasa pe routter.

| CIaudiu a răspuns:

Am ajuns la concluzia ca in afara de Digi pe internet prin fibra si telefonie mobila si Telekom pe partea prepay restul companiilor pe toate segmentele de abonente dau tepe colosal de mari, inclusiv Telekom ce e in afara PrePay.

O cunostinta plateste 200RON la telekom internet routter cu viteze de cativa kbs si intreruperi de net toata ziua. Sa nu mai zic ce patesc altii pe Orange sau Vodafone...

| brokxy a răspuns (pentru CIaudiu):

Si eu sunt la Digi si tot mi se intrerupe netul si imi taie din viteza ca ei zic ca eu am depasit consumul dar parca era Net Nelimitat?

Răspuns utilizator avertizat
| salieri84 a răspuns:

Cu 10 euro/luna, puteai opta pentru abonamentul Fun10, cu 20 GB trafic de date mobile( plus 40 GB bonus), 4.80 GB trafic de date in roaming SEE, nelimitat minute si SMS-uri nationale si in roaming SEE, 300 de minute internationale, 32 canale TV disponibile pe Orange TV GO, trafic de internet inclus pentru retelele sociale si chat. E mult mai avantajos decat abonamentul pe care ti l-ai facut tu.