| brazil2006 a întrebat:

Mi-am incarcat cartela sim de la Vodafone cu 5 euro ieri pe la ora 14 am stat pe net cam o ora avand 150.000 MB plus un bonus de 10.000 si dimineata am deschis datele nu mergeau, am intrat in my Vodafone sa vad daca mi s-a consumat netul, surpriza netul era dar aveam 0 euro credit.
Intrebarea mea este de ce mi s-a dus tot euro credit? Si ce pot face sa nu patesc la fel la urmatoarea incarcare a cartelei sim?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai tu ti-ai incarcat cartela cu credit sau cu net?

| brazil2006 explică (pentru Wr3nch):

Cu credit 5 euro si dimineata aveam 0 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți deschide un tichet la Vodafone, poți scrie pe Facebook pentru ca și acolo soluționează probleme sau poți suna la *222