| Nina10b a întrebat:

Mi-am instalat aplicatia Whattsapp si majoritatea numerelor din agenda s-au transferat in lista de Whattsapp. Insa, nu stiu daca persoanele ce NU ma au in agenda telefonica se vor trezi cu mine in lista de Whattsapp doar pentru ca aveam eu acele numere inregistrate si mi s-au transferat acolo. Mai pe scurt... daca eu am pe cineva in lista de Whattsapp ma are si acea persoana automat, desi nu avem vreo conversatie?

2 răspunsuri:
| CelebraAnonima a răspuns:

Nu,doar cei care te au in agenda telefonului te pot avea si pe Whattsapp. In rest, nu.

| Bilbaobbilb a răspuns:

Nu, nu se vor "trezi" cu tine daca nu te au in agenda