| Diana2414 a întrebat:

Mi-am luat acum o saptamana un Samsung Galaxy J5 si mi se blocheaza camera de 2 zile. Merge doar dupa ce ii dau resetare. Ce sa fac, care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Buna!

L-ai cumparat nou? Daca da, mergi cu el la magazinul de unde l-ai cumparat, fiind in garantie. Avand in vedere ca e o problema de software, la prima vedere, garantia acopera in totalitate.
Ar putea sa fie si o problema cu camera in mod fizic(probabil tot defect din fabrica)
Mergi la ei, cu siguranta se rezolva.

Daca nu e nou, e necesara o resoftare. Daca nici dupa resoftare, e necesar sa mergi la un service autorizat.

O seara placuta!

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Indicat ar fi să mergi în service dacă îl mai ai în garanție.