| Tatiana1098 a întrebat:

Mi-am luat cartela digi mobil cu internet nelimitat pentru s3...La tara nu prind digi dar au acoperire de la vodafone..Cine stie ce trebuie sa fac sa-mi mearga si la tara internetul?

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Calmati-va depinde de la regiune la regiune, trebuia sa te informezi inainte sa iei. acum nu mai ai ce sa faci decat sa reziliezi/ vinzi acel abonament sau sa astepti cativa ani sa ajunga si acolo acoperirea! Digi vine bine din spate dar din pacate nu au experienta lu voda / Orange / cosmote si mai ai de asteptat.

| FFG454 a răspuns:

Digi mobil nu are acoperire buna, nu prinzi peste tot internet, ia-ti Vodafone, Cosmote sau Orange.

| Jipa95 a răspuns (pentru FFG454):

Si eu stau la tara, si am acoperire foarte buna cu digi mobil, am viteza de downloand de 900/1.6 mb/s depinde si de semnal daca sunt in casa, sau afara.