| magibuci a întrebat:

Mi-am luat cu abonament Vodafone un telefon Samsung galaxy j1 si am folosit datele mobile si am consumat internetul am primit mesaj ca trebuie sa platesc o anumita suma de euro si dupa cateva zile cand am dat mesaj la *123# imi arata ca am cost suplimentar 0 euro si 400mb.O sa primesc o factura pentru internetul consumat? (am primit scadenta unei facturi am platit factura si in loc sa imi dea internet pe mobil mi-a adaugat la cost suplimentar si nu stiu ce sa fac dupa ce imi arata ca am 0 cost suplimentar.)

1 răspuns:
| P_Andreea_1993 a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci sa vorbesti cu cei de la firma. Ei sunt cei iti pot raspunde cel mai bine.