| aly300 a întrebat:

Mi-am luat o tableta evolio evotab hd si la jocuri se tot restarteaza mai are cineva problema asta sau doar eu.Pot sa o rezolv?

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Depinde daca se restarteaza doar la unele jocuri inseamna ca nu poate sa le ruleze, daca face asa la toate jocurile inseamna ca are o problema si trebuie sa te duci cu ia la garantie.

| aly300 explică:

Cristian ce jocuri ai incercat mie doar la jocuri mari imi face asa de ex:Gta VC

| DenisaAdelina a răspuns:

Da pisandute pe ea ( nu o poti repara)

| christianbv a răspuns:

Am aceasta tableta de peste 2 saptamani si nu am avut aceasta problema. Posibil sa fie o problema cu instalarea respectivelor jocuri sau o problema de compatibilitate.Incearca sa le dezinstalezi si sa le instalezi din nou sau contacteaza-i pe cei de la Evolio.