| crowleyburgon a întrebat:

Mi-am luat un iphone 6s+ si nu primesc setarile automate pentru internet, am sunat la *222 si mi-a zis robotu ca telefonul nu are setarile pentru modelu asta si o sa-mi trimita setarile in sms si nu mi-au trimis nimic, am intrat si pe site la setari automate si nu e nimic pe pagina...ce sa fac?
Am nevoie de ele sa se activeze imessage-ul.

1 răspuns:
| chiranvlad a răspuns:

Incearca sa schimbi cartela si vezi daca iti face la fel... dar daca nu. intra pe apple.ro si vezi un operator online ca te rezolva ei ))