| jgafagafa a întrebat:

Mi.am luat un nou telefon Samsung galaxy a3 2016 si mi.am instalat pe el rec screen recorder. Apoi mi.a dat o reclama pe google cu ai 4 virusi. E adevarat?

4 răspunsuri:
| SpeedPrimer a răspuns:

Mie in fiecare zi imi. zime asta si ca am castigat un iphone 6s...sunt sigur ca e 100% real laughing

| Cristian_Catană_2000 a răspuns:

E total o pacaleala! Mai exista si acele persoane care isi iau teapa si acceseaza linkul iar apoi fix de pe linkul ala se descarca cativa virusi pe telefon happy
eu mi-am distrus un telefon asa.

| jgafagafa explică:

Multumesc.

| cizmasdeny23 a răspuns:

Nu este adevarat... Trebuie sa ştergi istoricul de la google daca esti conectat, iar in rest nu e nici o problema... e doar o reclama stupida pentru anumite aplicatii care chiar au virusi... totusi de siguranta, descarca CM Security