| Vww a întrebat:

Mi-am luat un telefon (Lenovo a5000) de la digi acum 2 zile si l-am actualizat de la kitkat la lollipop si ii foarte nasol. Daca m-as duce inapoi la ei mi-ar putea instala inapoi pe kitkat? raspuns rapid va rog

2 răspunsuri:
| IoanaaIoanaa a răspuns:

Și eu am același telefon tot de la Digi și am întâmpinat aceeași problemă. Am întrebat și eu și poți da o resetare la setările din fabrica

| IoanaaIoanaa10 a răspuns:

Buna! Am acelasi telefon si eu de asemenea l-am actualizat si nici mie nu imi place. Am postat si eu o intrebare si mi s-a zis sa ii dau restart la setarile din fabrica. Te anunt ca odata cu actualizarea asta bateria ma tine mai mult decat inainte de actualizare.