| LexiEla a întrebat:

Mi.am luat un telefon nou si nu pot folosi datele mobile. E ca si cum nu le.as avea. Ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Eu am avut un telefon slab Vodafone si nu s-a rezolvat (nici dupa ce am fost la service).
Nu prea ai ce face.

| tpuuser999 a răspuns:

Trebuie sa suni la operator si sa le spui ca ai o problema. Or sa iti retrimita setarile de internet sau or sa-ti reseteze profilul din baza lor de date (daca ti-ai schimbat telefonul si pe cel vechi iti mergea).

Eu sunt la abonament si am ales din greseala "Setari prepay" in loc de "Setari postpay" cand am schimbat telefonul. Nu mi-au pornit datele pana cand nu am sters profilul gresit si mi-au retrimis setarile.

| Denisa09Ax a răspuns:

Te duci cu el la un specialist si sigur va rezolva problema.

Răspuns utilizator avertizat
| Dididiutza a răspuns:

Ce telefon ai? poate te pot ajuta

| LexiEla explică (pentru Dididiutza):

IHunt One Love