| Nucu1234 a întrebat:

Mi-am pus parola pe telefonul meu Samsung galaxy young duos si din greseala am dat pe "am uitat parola" si ini apare sa ma conectez cu numele sau email dar nu merge pentru-ca nu am avut activat wi-fi si nu pot,, ce imi recomandati sa fac? daca merge dau funda!

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut. Singura metoda ar fi sa faci un hard reset la telefon. O poti face singur, fara net sau altceva. Uite aici cum:
http://www.youtube.com/watch?v=tRN6qUL3Lgw
Nu o sa pierzi garantia. Metoda a fost creata in caz ca nu mai poti sa faci nimic pentru a intra in interfata de utilizare.

2 răspunsuri:
| Soryn2244 a răspuns:

Pfff exista pe internet tutoriale cum sa intri in bios si sa stergi de acolo parola daca nu reusesti asa il duci la un service pentru o resoftare (rescriere a softului) costa cam 40 de lei acum depinde de modelul telefonului dar daca este un model entry level cam 40 lei