| tal4556 a întrebat:

Mi-am reîncărcat cartela telekom si vanzatoarea mi-a zis sa trimit mesaj cu N5, 888 si DA doar ca nu mai stiu la ce sa trimit mesaj cu DA...

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

"Bonusul Net Nelimitat
Acum, cu Bonusul Net Nelimitat ("Bonusul") ai trafic de date nelimitat. Ca să accesezi bonusul trebuie să activezi una din opțiunile N5, N6 sau R12 cu roaming din ofertă. Vei avea acces la bonus oricând activezi sau reactivezi opțiunea.
•Dacă activezi o Cartelă TELEKOM și activezi oricare din opțiunile N5, N6 sau R12 cu roaming ai acces direct la bonusul Net Nelimitat.
•Oferta promoțională este valabilă în anumiți termeni și condiții până la data de 25 noiembrie 2018, cu posibilitate de prelungire.
Cum activezi Bonusul Net Nelimitat?

Pentru a activa bonusul alege una dintre variantele:
•trimite SMS gratuit (cu orice text sau fără text) la numărul 888;
•apelează gratuit 1234, selectând ramura 4 și apoi 2;
•apelează gratuit *100#, ramura 4.
•direct din MyAccount.
Bonusul se solicită la fiecare activare sau reactivare a opțiunii."
https://www.telekom.ro/bonus-net-nelimitat/