| ღdeutzaღ a întrebat:

Mi-am reincarcat telefonul cu credit..mai demult mi-am activat cu CNP chestia aia nu internet si mesaje nelimitate..de multe ori mi s-a reactivat singura,acum oare cand o sa mi se mai reactiveze?
Funda celui ce raspunde primul, desigur sa ma si ajutetongue

1 răspuns:
| Samy98 a răspuns:

Dacaa bagi credit inainte de ati folosi toate minutele sau inainte de ati expira creditul, normal ca ti se reactiveaza singura dar daca bagi credit dupa iti trimit ei mesaj poti sa reactivezi cand vrei tu.