| Dorotea_Romina_2001 a întrebat:

Mi-am resetat din greseala telefonul, si s-au sters toate pozele.
Am J5 pozele se pot recupera ai daca dă cum?
Mulțumesc mult de ajutor

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Daca ai internet, descarca de acolo programul RECUVA de la www.piriform.com/recuva si de acolo vei recupera toate fiserele si pozele sterse accidental!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se mai poate recupera nimic, din pacate.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca: http://playtech.ro/......documente/
Pozele sunt puse intr-o partitie separata si s-ar putea sa ai noroc.

| arcasul2016 a răspuns:

E sofisticată problema. Poți să le recuperezi dacă mergi la un specialist de telefonie, dacă nu. ai pierdut tot!

| Dorotea_Romina_2001 explică:

Pe ce instalez acel program pe telefon?

| Dorotea_Romina_2001 explică:

Am incercat sa descarc acel program dar nu se deschise

| Adriana0796 a răspuns:

Heiu, imi pare rau de tine insa nu mai ai ce sa faci...doar daca aveai backup altfel ciao pozele ale ...sorry