| Frangulea_Danut_Gabriel_2000 a întrebat:

Mi-am resetat telefonul...dar tot merge greu.Ce sa fac?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sterge toate aplicatiile pe care le-ai instalat.

| PainTech a răspuns:

Salut!
Ce model este telefonul cu problema?

| Frangulea_Danut_Gabriel_2000 explică (pentru PainTech):

Samsung j5

| PainTech a răspuns (pentru Frangulea_Danut_Gabriel_2000):

Telefonul nu este chiar slabut, ar trebui sa mearga decent. Toate telefoanele incep sa se miste mai greu dupa ceva timp, mai ales daca sunt lovite. Daca performanta este MULT scazuta ar fi bine sa mergi cu el la un service. Inafara de o resoftare ( care nu ajuta mult ) nu ai ce rezolva acasa. Eventual poti umbla la setari si dezactiveaza animatiile.

| Bogdan70001 a răspuns:

Pai fie este un telefon slab din punct de vedere al performantelor fi este lovit rau sau de multe ori si atunci chiar daca este tel bun el se v-a misca greu din cauza componentelor afectate de la lovituri
------------------------------
Funda?

| Illuminati2016 a răspuns:

Fa la.ba. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Irina_Angi_1970 a răspuns:

Intreaba la un centru de telefonie mobila.

| Cornel_Mihalache_1962 a răspuns:

Dezinstaleazaaplicatiile pe care le folosesti foarte putin, intra in setari si blocheaza aplicatiile sa porneasca singure.Foloseste concomitent cat mai putine aplicatii.Nu ai specificat ce merge greu si cand anume!