| vallerya a întrebat:

Mi-am resetat telefonul HTC One S si mi-au disparut contactele salvate in telefon precum si sms-urile. Am nevoie sa le recuperez, este vreo modalitate?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi vezi dacă nu stii să lucrezi profesionist? Trebuia să faci actualizări telefonului, si toată agenda si sms urile salvate in calculator, acum stai si plîngi. Acelea s au dus pentru tot deauna, ai sters toată agenda, bună treabărolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns:

A, o idee, m ai bagă cablul de date si vezi pe calculator poate mai poti salva aganda, hai succes.Si dacă reusesti te astept cu o fundă mare.

| BTWIN a răspuns:

Desigur ca nu...

| piratuu a răspuns:

Nu mai poti sa le recuperezi, daca ti-ai resetat telefonul, ti s-au sters TOATE, TOATE datele.

| Mariuss32 a răspuns:

Nu, nu ai cum sa ti le recuperezi. Inainte de a da reset la telefon copieti/mutati contactele
pe SIM si scoate cartela, pe urma dai reset.

| alexmihay92 a răspuns:

Nu mai ai ce face trebuia sa le salvezi pe un card de memorie.

| serbaan a răspuns:

Se mai pot salva doar in cazul in care ai fost conectat pe telefon cu un cont google(adresa de e-mail), el isi face automat o copie de rezerva a contactelelor, succes!