| cosminboy12 a întrebat:

Mi-am scapat din greseala tel Samsung galaxy s3 si s-a spart touchscreenul nu se mai aprinde dar suna cand suni la el cam cat l-a scapat pe niste pietricele cam cat m-ar costa sa i schimb displayul fundita?

1 răspuns:
| ionutz080511 a răspuns:

Trebuie sa iti iei unul nou si ar costa in jur de 5 milioane ( cred ). Pentru un Samsung simplu (fara touch screen) costa in jur de 1 milion, deci pentru un S3 trebuie sa fie mai mult. Sper ca Te-am ajutat! happy