| Mario1994 a întrebat:

Mi-am scăpat încărcătorul puțin jos. Are ceva? Îmi fac griji că poate nu o să mai încarce normal, se poate sa sufere un șoc?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probeaza-l.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu cred ca e vreo problema de la o singura cazatura. Eventual daca il scapi de mai multe ori si in mod''tare'' atunci poate sa apara o problema.Sunt rezistente la socuri.Stai linistita.Eu l-am scapat de atatea ori si nu are nimic nici acum.

| Ineys a răspuns:

Incarcatorul? Mi-am scapat telefonul de nu stiu cate ori. Calmeaza-te.
E telefon nou? Manevreaza-l mai cu grija. Incarcatorul nu are nimic. Eu dau cu el de nu-l vezi. Uneori si cu ala de la laptop si n-au nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum, deja e șocat. A rămas săracul traumatizat când a văzut cât de mult ții la el. Sa îl dai tu de pământ... Cat suflet sa ai. crying

| Raducons a răspuns:

Nu iti face griji sunt bine facute ca sa reziste la socuri.Cand se defecteaza se rupe firul, in rest nu au moarte