| MatteoZI8 a întrebat:

Mi-am scapat iPhonul pe asfalt, la margine s-a spart rau de tot, din fericire merge, numai ca nu pot vedea nimic, culorile s-au amestecat si apar ca si niste linii verticale. Care este problema, ce trebuie schimbat si cat costa?

3 răspunsuri:
| Wannax a răspuns:

Depinde de iphone. Display-ul e stricat. Cat de costa thinking pai o lucrare originala te costa - mai bine i-ati un alt iphone ( cu garantie de data asta) sau cu display care nu e original undeva intre 50-100 de euro.

| MatteoZI8 explică (pentru Wannax):

Am garantie la iPhone.

| MatteoZI8 explică (pentru Wannax):

Apropo e iPhone 4S