| Illuminati2016 a întrebat:

Mi-am scapat telefonul de la 30 cm pe podea si mi-a aparut o bula de aer sub folia de protectia(sticla) si nu pot sa scap de ea, cum fac sa dispara?

7 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Te duci la un centru sa ti-o repuna bine, aia o pun foarte bine, nu stiu cum, ca mie nu mi-a reusit niciodata fara bule de aer. Nu e bine sa umbli tu daca nu a mers simplu, ca mai rau faci.

| Illuminati2016 explică (pentru Mosotti):

Vad ca are ca o pata sub bula folia cred ca se aia nu dispare

| Mosotti a răspuns (pentru Illuminati2016):

Da, du-te la centru si gata, stiu aia ce sa-i faca, tu poate mai mult strici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi să schimbi folia de sticlă.

| AleXMihai696 a răspuns:

Incearca sa apesi cu presiune si sa muti bula aia pana sus de tot, cum ar fi sa o dai afara, mie mi-a mers odata

| Illuminati2016 explică (pentru AleXMihai696):

Da dar bula nu vrea sa iasa cand o imping pana sus doar dispare nu vrea sa mai urce

| Bizon95 a răspuns (pentru Illuminati2016):

Trebuie sa ridici un colt al foliei ca sa iasa
cu o scobitoare, eventual un ac

insa mai bine stai cu el asa, sau schimbi folia de tot