| Nimeni2323213 a întrebat:

Mi-am scăpat telefonul în apa. L-am scos foarte repede și l-am uscat cu feonul. Nu are nicio problema, însă încarca mai greu. Mai pot apărea complicații mai târziu?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Al meu sfaraie cand ascult muzica.

| Catrice a răspuns (pentru darrio2007):

Am avut un telefon care tușea când primeam apeluri.

| darrio2007 a răspuns (pentru Catrice):

Al meu mai si gârâie cateodată.

| Catrice a răspuns (pentru darrio2007):

Citisem 'gâfâie' în graba rolling on the floor

| GabiDumitrescu a răspuns:

O sa se oxideze. Daca tot l-ai scos, ia si du-l la un service sa il curete pe interior cum trebuie.

| gelu1970 a răspuns:

Stai să facă oxid pe placă.
Atunci o să il arunci.

| GouDidodino a răspuns:

Da, mai pot aparea, cum s-a întâmplat la mine, la fel dupa baie a început să încarce din ce in ce mai greu si numai cu un anume încărcător, nu mai încarcă cu oricare, până într-o zi când pur si simplu s-a oprit si nu a mai pornit deloc

| Nimeni2323213 explică:

L am scăpat cu partea de jos, acum încarca normal... sa va povestesc puțin. Deci făceam baie și stăteam pe Instagram când îmi aluneca din mana dar îl prind. A întrat doar un sfert, partea de jos. M am dus repede și am lua feonul și l am uscat și încarca, se auzea bine și microfonul încă funcționa. Mai are rost sa îl bag în orez?