| Peaches a întrebat:

Mi-am scapat telefonul in chiuveta, sub jetul de apa, iar acum nu se mai aude nimic de la el! Nici melodii, nici... nimic! O sa ma omoare parintii! Ce sa fac? Va rog ajutati-ma! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alex_Alexandru_1994_UHG7 a răspuns:

Nu te mai ingrijora degeaba.L-ai scapat pur si simplu, a fost un accident.Doar nu or sa te pedepseasca laughing explica-le ca fost doar un accident si or sa inteleaga.Si cu ajutorul lor vei duce telefonul la un service sa il repare.Inca odata, nu-ti mai fa griji, sunt accidente, se intampla mereu happy Aa da, si nu te grabi sa duci telefonul sa ti-l repare orice afon ca atunci e posibil sa ti-l faca praf si atunci chiar ii vor intelege pe ai tai daca se vor supara happy

| Peaches explică (pentru Alex_Alexandru_1994_UHG7):

Mersi frumos de incurajare happy o sa vorbesc cu ei cand vin acasa si o sa ajungem noi la o intelegere big grin

| vlad93fcv a răspuns (pentru Peaches):

No problem big grin! Asa sa faci happy, take care.

7 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Trebuia să te gândeşti la asta înainte de a-l scăpa. Data viitoare fi atent.

| einenebun23 a răspuns:

Du-te repede la cineva care se pricepe sa ti-l repare.

| Peaches explică (pentru einenebun23):

Multumesc frumos... o sa incerc... sad

| Alex_Alexandru_1994_UHG7 a răspuns:

Scoatei bateria si usucal pututin cu fionul pentru ca are apa la difuzor. Am patit si eu asta

| Peaches explică (pentru Alex_Alexandru_1994_UHG7):

Deja s-a rezolvat problema; mama a facut exact cum ai spus si culmea, nici nu m-a certat, mi-a spus ca e bine sa am grija de el ca altul nu-mi ia daca eu sunt neglijenta. Multumesc pentru raspuns. happy