| εяαℓυcαз a întrebat:

Mi-am scapat telefonul pe jos cam acum o ora si nu-mi merge touch-ul. Nu vreau sa afle parintii pentru ca l-am primit acum ceva zile si dupa m-ar crede neglijenta.
Va rog sa-mi dati niste sfaturi! :* Multumesc mult

3 răspunsuri:
| Cristi112 a răspuns:

Pai poti merge cu el la un servis Gsm si acolo o sa iti spuna ei tot ce e de facut, daca nu ai timp, uitate la el vezi ce e stricat si te uiti pe net sa vezi cat costa piesele de care ai nevoie si iti faci o idee cam despre ce ti-ar spune nenea din servis, daca ai putea spune ce anume s-a spart sau s-a stricat la el te-as putea ajuta cu o informatie.

| εяαℓυcαз explică (pentru Cristi112):

Nu s-a spart, pur si simplu butoanele merg dar nu imi raspunde la comenzi. adica butoanele cu senzor nu merg..doar cele de volum, butonul de deblocare si butonul din mijloc.

| Cristi112 a răspuns (pentru εяαℓυcαз):

Pff la cate detalii imi dai tu as zice ca poate s-ar fi spart display-ul acum nu stiu ce sa zic.da ce poate iesi atat de rau daca le-ai spune ca a fost un accident si asta e...ce avem de tras tragem?