| stefyy234 a întrebat:

Mi-am scapat telefonul pe jos si s-a spart ecranul. Touch screen`ul merge, nu are nici o problema cu asta. Dar, este inca in garantie. Mi l-ar putea schimba? happy

Răspuns Câştigător
| IrinaAlbu88 a răspuns:

Nu cred ca ai sanse, se considera ca a fost vina ta, din pacate. Asa am patit si eu cu laptopul pe care am scapat apa si a trebuit sa platesc eu schimbarea tastaturii, chiar daca era in garantie sad

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Da, dar avand in vedere ca s-a defectat din vina ta, tu vei suporta costurile reparatiei.

| Marian121996 a răspuns:

Nu cred ca-ti poti schimba telefonul, dar uite un tutorial care te-ar putea ajuta: http://www.youtube.com/watch?v=QQO7ZvSa5Lw

| Arianaaaa000000000 a răspuns:

De schimbat nu cred ca ti-l va schimba dar in schimb probabil iti va schimba carcasa de la el. depinde daca asta iti intra in garantie deoarece asta nu e de la ei si e din cauza ta. Oricum daca ar fi sa ti-l duci la service 80 de lei te costa carcasa si 10-20 asamplatul ei de catre specialist. Asa ca te-ar costa pana in 100 lei