| RaulMA a întrebat:

Mi-am scapat telefonul si nu mai merge touchul, s7 ..Am pe el poze,filmari,multe chestii importante,nu pot sa le pun pe laptop,ca am nevoie de aprobare de pe telefon,cum sa recuperez pozele? Sau daca vreau sa repar touchul, cat costa?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Https://altex.ro/cablu-adaptor-usb-a-mini-usb-b-hama-39626/cpd/CAB39626/

Cu ajutorul acestuia conectezi un mouse la telefon și iți pui totul in Drive folosind Google fotos.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ori un touch temporar până salvezi ori dai la reparat (vreo 3-4 sute tot display-ul)

Bula
| Bula a răspuns:

Scoti cartela de memorie, bagi intr-un cititor conectat la calculator si copiezi de pe ea tot ce doresti.

| MagicOneT a răspuns:

Https://www.imobie.com/phonerescue/

nu am folosit, stiu cum functioneaza, am avut un coleg care era cam in aceeasi situatie cu un Huawei si a transferat totul de pe el cu aplicatia asta

mai cauti tutoriale pe yt, eventual...

| RaulMA explică (pentru MagicOneT):

Merge si fara sa accesez touch-ul?

| MagicOneT a răspuns (pentru RaulMA):

Da, doar din calculator