| Adella05 a întrebat:

Mi-am spart display-ul telefonului (Samsung galaxy s4),am citit pe forumuri ca e posibil sa nu mai mearga la fel dupa ce va fi inlocuit display-ul. Este adevarat? Si cum imi pot da seama daca cei de la service imi pun un display original?

3 răspunsuri:
| baciu92 a răspuns:

Iti cumperi display-ul si te duci tu cu el cumparat la service si stai langa ei cand ti-l schimba.Dar ca sa iti functioneze mai bine.Ar trebui schimbata octa nu doar display-ul...Pentru ca tu pui un display fals pe o octa originala. Sper ca ai inteles cv.Eu lucrez la Samsung

| Adella05 explică (pentru baciu92):

Ok si de unde pot lua display original?

| foxi a răspuns (pentru Adella05):

De pe net!