| 111andreiutzzu a întrebat:

Mi-am spart ecranul la un Samsung s7... oare cat ma costa reparatia? Merci

3 răspunsuri:
| tehno125482 a răspuns:

Cat un ficat si un rinichi. posibil si 2 rinichi daca e Samsung s7 edge.

| iar99Teo a răspuns:

Aproximativ 600-700 lei. Am gasit pe Ocazii
https://www.okazii.ro/......xy+s7.html

| nene14 a răspuns:

Daca e doar ecranul posibil sa te coste mai putin. daca e si display-ul e mai mult.Intrebarea e daca se vede doar ca o sticla sparta sau apare o zona neagra in locul sparturii.Inca ceva.Nu sunt sigur dar e posibil ca ecranul sa fie lipit de display caz in care te-ar costta, cred, peste 500 de lei.In orice caz, incearca un service nu atat de fitos, ei chiar daca nu au elemente originale lucreaza mai ieftin. Daca e doar ecranul, eu spun ca mai mult de 100-150 de lei nu are cum sa fie