| LoveStories a întrebat:

Mi-am spart sticla de pe IPhone 4s. Din cate am inteles, ar fi sanse sa primesc altul... cum ar fi posibil? Ar putea cineva sa im explice? Sau macar sa mi-l repare pe gratis? Daca nu e posibil nici asa, ati putea sa imi spunesti cam cat de mult ar costa sa mi-l repar la service? Voi cam cat ati platit. daca vi s-a intamplat asa ceva? sad Va rog mult sa raspundeti repede pentru ca mor daca nu-l pot repara... abia ce l-am cumparat sad Daca afla ai mei, ma omoara!

1 răspuns:
| tdbmarius a răspuns:

Pai nu o sa ti-l repare nimeni gratis decat daca ai asigurare pe el. Oricum o sa afle pentru ca o sa trebuiasca sa stai fara el careva zile.Si scuze dar nu am idee cat ar putea costa.Mergi si tu pana la cel mai apropiat magazin de telefoane si intreaba.