| Bogdy_Seby_1997 a întrebat:

Mi-am sters cities din cardul de memorie iar acum nu mai pot baga in card nimic si nici sterge.imi puteti spune un program? Ca am incercat si cu recuva si tot n-a mers.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Încearcă să FORMATEZI cardul de memorie din telefon sau de pe Pc ( cu telefonul conectat prin cablu de date USB ).

Dacă nu reuşeşti, atunci pune cardul în alt telefon şi încearcă să-l formatezi de pe acel telefon.

Dacă nici aşa nu reuşeşti, atunci NU mai ai ce-i face : e defect cardul!

Toate cele bune.

| benga133 a răspuns:

Poti sa incerci sa il formatezi! Asta din calculator!