| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am stricat mufa la telefon si nu se mai incarca doar cu greu. Cum as putea rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Mergi la o clinică gsm cu telefonul și o să îți spună cei de acolo ce e de făcut.

| XxEyshax a răspuns:

Daca chiar nu se mai incarca, poate fi problema si de la incarcator. Ai incercat sa folosesti altul? Daca esti sigur ca este de la mufa, poti incerca sa il duci maine la un service si sa vorbesti acolo, cu siguranta angajatii de acolo te vor ajuta si iti vor spune ce ai de facut!