| marialina a întrebat:

Mi-am uitat codul de siguranta.straight face Am un Nokia asha 205 si am incercat si faza cu imei dar nu merge. Ma puteti ajuta? puppy dog eyes va rog frumos!

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Du-l la un service, nu vad alta alternativa.

| andrey31 a răspuns:

Fa-i un up-date de soft cu Nokia PC Suite direct de acasa fara sa mai cheltui bani(salveaza-ti toate datele stocate in telefon direct pe cartela de memorie si contactele mutate pe SIM). Iti trebuie un cablu USB si putina rabdare. Download de la URL http://www.nokia.com/global/support/nokia-pc-suite/
Instaleaza programul in limba romana si urmeaza pasii. Succes!

| marialina explică (pentru andrey31):

Modelul asta nu are USB straight face