| Scobanalexandru a întrebat:

Mi-am uitat modelul de deblocare de la tableta si imi cere contul si parola de la google si eu am uitat-o cine stie sa ma ajute dau funda!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează EXACT ce model de tabletă ai deoarece este necesar un hard reset ( o resoftare, update de soft )!
Apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| Seby90 a răspuns:

Hard reset.

| Daniels89 a răspuns:

Inchide tableta tine volum jos si power sau volum sus si power pana intra intr-un meniu secret apoi setezi factory rest apesi o data pe power apoi alegi YES delete all data iar power o sa se stearga ce ai pe ea apoi i dai reboot