| roberttcrs a întrebat:

Mi-am uitat parola si contul la Samsung Galaxy mini 2 si numai il pot debloca.
contul era si prin google.
Ma puteti ajuta? Dau funda

2 răspunsuri:
| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

Frate stiu cum e si mie mi s-a intamplat la fel singura varianta e sa il duci la service de unde l-ai luat daca mai ai garantia daca nu te poti duce la un orice service te costa in jur de 50 lei si apropo degeaba iti aduci aminte de parola daca telefonul nu mai este conectat la wifi daca ai inchis wifi ul inainte de traba asta singura varianta este serviceul

| georgyanna22 a răspuns:

Fii mai explicit si te ajut eu