| darius111222333 a întrebat:

Mi-as cumpara un telefon pana in 500 lei? Ce imi recomandati?
As vrea sa fie mai mare adica sa nu fie mic.
Dati-mi un link cu un telefon bun, de calitate pana in 500 lei.Lasati-mi un link de unde as putea sa il cumpar.

9 răspunsuri:
| Gerard9965 a răspuns:

La mana 1 nu prea gasesti. Te sfatuiesc sa iei de la un amanet serios. Din fericire stiu cateva. Iti poti lua un S4 sau un J3 J5. Samsung e firma buna si tine. Ca amanete, cauta pe Facebook/OLX: Amanet Exchange Lujerului, Amanet Piatra Neamt, sau Telefoane Vanzare ---------------> mygadget.ro

Multa lume a fost multumita.
Funda?

| PatrickStar82953617 a răspuns:

Ti-as recomanda un Galaxy A3