| andra115 a întrebat:

Mi s-a demagnetizat cartela la cosmote in seara asta, si am nevoie de ajutor. Maine as vrea sa ma duc la un centru Germanos, dar trebuie sa stiu daca voi plati ceva, sau ce imi trebuie? Dau funda.
Mentionez ca am carela de aproape 2 ani si am reincarcat pana in luna trecuta februarie.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce știu, pe la toate se plătește schimbarea cartelei, mai ales dacă ești pe prapay. Dacă erai pe abonament ai voie la o înlocuire gratuită pe an, iar dacă intervine a doua plătești 10 sau 20 de euro.

| andra115 explică (pentru anonim_4396):

Gata, am rezolvat. Am platit doar 15 lei. Multumesc oricum.