| INCREDIBILus a întrebat:

Mi s a furat telefonul HTC ieri noapte. Cum imi pot recupera datele? Stiti ce cloud foloseste HTC si cum imi pot descarca fotografiili pe calculator? De precizat ca atunci cand ma conectam la WIFI se tot copiau datele intr un backup deci cred ca undeva intr un Cloud tot sunt pe acolo dar nu stiu sa le accesez. AJUTOR

1 răspuns:
| Florian_Cristian_1994 a răspuns:

Daca ai cont pe google intra in google drive si s-ar putea sa le gasesti acolo daca nu ai alt cont in alta parte