| mariela22 a întrebat:

Mi s-a furat telefonul si are parola model, poate sa afle cine mi l-a furat modelul parolei?

2 răspunsuri:
| VanillaCh0c0 a răspuns:

Depinde ce grad de dificultate avea parola. Daca era un model mai complicat, e posibil sa il descopere inainte sa atinga limita maxima de 50 de incercari cand acesta se blocheaza si cere informatii despre utilizatorul telefonului ( adica tu ). In schimb, daca e destul de banala, poate afla, crede-ma, am deblocat o gramada de telefoane ce aveau model pentru ca majoritatea se gandesc la un model simplu.

| Ursu_Adrian_1998 a răspuns:

Desigur ca poate afla...de exemplu eu am gasit un galaxy ace. Avea parola model.L-am dus in oras la un specialist si la deblocat in 30 secunde.Nu mi-a aratat cum se face. Funda?! #