| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a inchis iPhone-ul dintr-o data, dar avean baterie si s-a inchis. Si eu am butonul la el bagat inauntru, si nu merge sa-l aprind cu butonul, aveam o aplicatie cu care inchideam ecranul. Si nici cu incarcatorul nu se aprinde. Stie cineva cum il pot aprinde sau ce are?

1 răspuns:
| Tigrrr a răspuns:

Apasă Combinația de butoane POWER [ON/OFF] cel din dreapta și butonul care apeși sa deblochezi iPhone-ul. Le apeși pe amândouă odată.