| Cristi_Traistaru_1996 a întrebat:

Mi s-a spart ecranul la telefon dar touch-ul inca merge. Se poate face? Si cat m-ar costa?

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Cred ca ti s-a spart interfata touch si ecranul merge, nu? happy Adica vezi pe ecran dar s-a crapat touch-ul. Ala se poate schimba dar nu are rost, o sa te coste mult si daca nu te incomodeaza nu are rost sa-l schimbi. Te costa si montajul si interfata aia.

| Cristi_Traistaru_1996 explică (pentru Trynda):

Da..se veede pe ecran, numai ca e spart. Ma costa mai mult de 1 mil jum?

| Trynda a răspuns (pentru Cristi_Traistaru_1996):

Nu. Spart e touch-ul nu ecranul. Sunt 2 componente diferite.

5 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Ce tel ai? ca eu am avut Nokia 500 si ceva si mi s-a spart ecranu si au inlocuit touchul.m-a costat 200 lei

| Cristi_Traistaru_1996 explică (pentru thalyslly):

Samsung galaxy s advance

| DarKeR98 a răspuns:

Te costa in jur de 100-125 lei