| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a stricat încărcătorul de la telefon. De unde pot lua altul? Mulțumesc anticipat! happy

8 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

De la magazinele Telekom, Vodafone, Orange din orasul tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mi-am luat de aici incarcator, cablu usb, casti, baterii pentru telefon si toate au fost bune : https://www.gsmnet.ro/
Nu stiu daca sunt originale ( tind sa cred ca nu sunt ), dar seamana foarte bine cu cele originale si se comporta bine pana acum.

| Alfred0703 a răspuns:

Model? Ceva? Incearca sa cauti pe Emag.

| OnePiece a răspuns:

Ce telefon ai?

| user123654 a răspuns (pentru OnePiece):

Lenovo A2010.

| OnePiece a răspuns (pentru user123654):

Mergi la sediul Lenovo, e pe Floreasca.

| Goddess23 a răspuns:

Buna, gasesti incarcatoare la magazinele de telefonie mobila.

| Mainbug a răspuns:

As merge la eMAG. As avea cea mai mare încredere în ei. Bafta