| PurpleSunrise a întrebat:

Mi s-au oprit datele mobile din senin.Adica nici nu mai merg si nici nu imi mai apar in bara de sus a telefonului. Mentionez ca am date nelimitate si sunt in digi, nu am idee de ce s-a intamplat asta, iar azi e duminica si nu mai e deschis niciunde ca sa pot sa intreb

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Asta este problema la Digi: le cade semnalul de la o audiere de vânt. Și chiar în oraș au semnal slab (dacă stai la parterul blocului).
Eram de mult pe Digi dacă nu aveau astfel de probleme.
Ei îți vor spune acum ca să încerci cartela într-un alt telefon, că poate fi și telefonul de vina. Și este posibil.

| Aube a răspuns:

Verifica daca nu le-ai dezactivat tu din greseala.

| PurpleSunrise explică (pentru Aube):

Nu gen, vreau sa zic ca nu mai merg, adica le aprind si pur si simplu nu se intampla nimic