| CMV74 a întrebat:

Mi se inchide telefonul, chiar daca este incarcat. Cand il redeschid mai am 10 % baterie. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este DEFECTĂ bateria ( sau e defect încărcătorul şi nu încarcă complet acumulatorul )!

Preferabil să mergi cu telefonul + încărcătorul la un Service pentru diagnosticare!
Apoi vei cumpăra o baterie nouă happy

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este stricat, are un scurt in el, si consumă bateria, dul la reparat.

| OnuOnulică a răspuns:

Ți s-a stricat bateria. Înlocuiește bateria și ai să vezi că nu o să-ți mai facă așa.