| cfrtobias a întrebat:

Mod economisire la telefon poate afecta camera pozele? Eu stiu ca nu, dar sora mea a zis ca nu ii ieseau bine din cauza asta, e posibil?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nulaughing Nu ii iesea bine ca nu astepta sa focalizeze cum trebuie.

| cfrtobias explică (pentru Wr3nch):

Asa cred si eu ca nu astepta sau facea ceva, da de atunci probabil ii ies bine pozele laughing

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Alyra a răspuns:

Nu funcționează blitz-ul în mod economisire baterie. Probabil ei îi place cum iese în poze atunci când le face cu blitz.

| cfrtobias explică (pentru Alyra):

Ieri am facut cu telefonul meu poze fara blitz si cu al ei cu blitz si culorile din telefonul meu o iesit mai bine