| Nikolassss a întrebat:

Momentan am cartela de la Vodafone micro sim, daca ma duc sa o fac in nano sim cat ma costa? vreau sa pastrez nr de telefon!

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Mie mi-a dat-o gratuit... Adica acum un an avea SIM si m-am dus la un magazin Vodafone si mi-a dat separat o cartela nano-sim cu un cod de transferarea numarului... Iar cand am ajuns acasa am sunat la relatii cu clientii, le-am zis numarul meu care doresc sa mi-l transfer pe cartela si codul nano-simului pentru a putea transfera numarul.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, poţi schimba cartela micro-SIM veche cu una nano-SIM nouă ( cu acelaşi număr ) la orice reprezentanţă Vodafone!
Te poate costa în jur de 30 lei...

Toate cele bune.