| george9510 a întrebat:

Motorola Atrix 2 sau LG Optimus 2x p990? Argumentati.

3 răspunsuri:
| GicuGagicu a răspuns:

Nici unul. Sunt varza ambele. Cand spun varza ma refer la faptul ca nu iti merita banii. Mai bine i-ati un S2.

| george9510 explică (pentru GicuGagicu):

Nu cred ca isi merita banii s2 fata de astea nu are in plus decat camera de 2 din fata care nu ma intereseaza 0.2 ghz la procesor si 8gb in plus memorie si costa 16 mil jumate fata de 11 jumate cat e atrix 2 deci nu se compara...

| GicuGagicu a răspuns:

Ca si performante pe hartie. Foloseste-le pe ambele si ai sa vezi diferenta. Eu am vrut sa iti dau un sfat. Lg optimus se blocheaza cu timpul. Nu stiu de ce. Iar Motorola nu mai face telefoane de mult. P.S. Samsung Galaxy s2 a iesit telefonul anului 2011. Sunt convine ca nu degeabawinking Eu am vrut sa iti dau un sfat. Din partea mea, poti sa-ti iei ce vrei tu