| dygas a întrebat:

N97: cine mai are Nokia n97? am si eu o intrebare, cum pun muzica, videouri pe el, cand conectez cablu de date apar mai multe chestii, pls help me...

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Scrie la google "pc suite Nokia n97"
poti scrie si "free" eventual.
Oricum nu cred ca e obligatoriu sa instalezi acel program doar ca e recomandat.

| dygas explică (pentru WR104):

Mersi frumos, a mers cu pc suite

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Pai trebuie sa instalezi programul pentru ca pc-ul sa recunoasca dispozitivul happy. Acest program il instalezi cand introduci cablul USB si iti vor aparea pasi care trebuie urmati care trebuie urmati pentru a putea insala programul.

| dygas explică (pentru Konata):

Pai si de unde sa iau acel program? straight face

| FlorinDiablo a răspuns:

Poftim un tutorial foarte bine explicat sper ca intelegi catusi de cat Lb. Engleza
http://www.youtube.com/watch?v=IMHJEXQw244

| dygas explică (pentru FlorinDiablo):

Interesant si acest video.mersi

| NormalUser a răspuns:

In mod normal ar trebui sa iti mearga pur si simplu dac nu incearca cu Nokia PC Suite

| Dobrica_Alexandra_1992 a răspuns:

Intra la setari si seteaza la conectivitate stocare in masa si iti apare la conectarea cu pc cum iti apare cand conectezi un stick