| Violente a întrebat:

Neața TPU. Am si eu o problema, cum as putea sa fac conferinta pe telefon? Am un Nokia C6-01, sunt pe Orange. Sun prima persoana, dupa aceea dau "New call" sun a doua persoana iar dupa din opțiuni intru la "Conference" dar imi spune "Call not allowed". Păreri? big grin

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Cred că este o problemă de reţea, nu de telefon. Nu am auzit ca Orange să aibă conferinţe... Pe de altă parte, Lyca Mobile în Franţa de exemplu, are acest serviciu, vorbim câte 5-6 odată şi avem toţi telefoane de-alea de duzină...

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Uita-te in manualul telefonului.
Cu unele poti face conferinta cu altele nu. Cum trebuie sa procedezi este in manual. Fiecare telefon are alte setari.

| Naramza_Nicusor_1991 a răspuns:

Pai din cate stiu eu nu cred ca poti face conferinta pe reteaua orange....ms