| PerfectMan_Andreyutzu_1993 a întrebat:

Neata! Daca puteti dati-mi niste jocuri pentru Samsung star 3 gen fruit ninja sau angribirds si explicati-mi cum se pune pe telefon! Fundita pentru cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
| bursuc001 a răspuns (pentru PerfectMan_Andreyutzu_1993):

Http://cristi.selfip.com/......ung-s5230/

----------------------------------------------------------------------------
Sau încearcă cu metoda următoare :

1. Transferati fisierele JAD si JAR in folderul "Other files" al telefonului
2. Tastati codul *#9998*4678255# (*#9998*INSTALL#)
3. Va duceti pe fisierul JAD al jocului si dati "Optiuni"
4. Veti fi intrebat daca doriti sa instalati jocul, raspundeti cu "DA"
5. Pentru dezactivare folositi acelasi cod *#9998*4678255# (*#9998*INSTALL#)

SURSA : http://www.emobil.ro/......gina9.html