| blackcat99 a întrebat:

Neaţa! De ce nu merge netul pe telefon (sunt pe Vodafone). Când vreau să mă conectez scrie "Eroare de conexiune. Verificaţi conexiunile reţelei.". Până acum mergea perfect. Ce pot să îi fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internetul e slab azi din cauza conexiunii. E trafic f mare azi, si mie imi merge f greu internetul azi, desi am calculator. isi va reveni, nu te impacienta, deci din cauza traficului mare.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo si eu am net Vodafone si am conexiunea foarte slaba.

| dianast a răspuns:

Poate e din cauza semnalului.

| RazzVanel_Maldiny_1992 a răspuns:

Asa se intampla mai mereu.
Ce sa-i faci.Asa se intampla mai ales de sarbatori.

| BogdyBoyY a răspuns:

Pai probabil ca nu mai ai net sau daca esti pe abonament nu ai platit facutura sau e o eroare de la ei din retea
! FUNDA? big grin